Profesyonel Temel Koçluk Eğitimi

  ICF/AC/EMCC konfederasyonlarından onaylı akredite eğitim almak, birçok standartlara ve sorumluluklara da imza atmak demektir. Aynı zamanda uluslararası mevzuatlar tarafından kontrol- gelişim mekanizması ile de koçluk yolculuğuna çıkmak isteyen kişilerin hakları korunmaktadır.

65 saat temel eğitim almış olmak koçluğun temel ihtiyaçları ile neleri kapsadığını hem teorik hem pratik uygulamalarla verdiğimiz eğitimlerde, kişiler bir koçluk seansı yapabilir düzeye gelerek ayrılmaktadır. Koçluk yolculuklarında ünvanlama süreçlerinde süpervizyonluk- mentörlük hizmetleri ile de kursiyerlerimizin yanında yolculuklarını isteyenlerle sürdürmekteyiz. Ayrıca toplum imajı ve kurumlarda çalışmak içinde hangi ünvana sahip olduğun ve kaç saat görüşmen olduğu müşteriler tarafından araştırılmaktadır. Bu eğitimlerle başlayan kişiler sadece ünvanlama sürecine dâhil olabilmektedir. Günümüzde artık CV’lerde “onaylı profesyonel koç olması tercih sebebidir” şeklinde ilanlar verilmekte koçluk becerilerinin kişilik üzerinde sağladığı ve iş ortamında vereceği değer açısından değerlendiği hızla fark edilmektedir.

Sonsuzolasılık Yaşam Merkezi olarak ICF onaylı ACTSH 85 saatlik temel koçluk eğitimi ile koçluk yolcuğuna başlamak, koçluk becerileri ile yaşamlarında fark yaratmak isteyen kursiyerlerimizin yanındayız.

Detaylı bilgi ve fiyat için arayınız.