De–Moleküler Manifestion&Moleküler De Manifestion-

Access ile Sağlığınızı geri Kazanın – Moleküler Olmayan Belirtme – Moleküler Belirtisizdik

Access Beden Prosesleri ile gerçekte bedeninizde olması gereken ve olmayan ya da olmaması gerekirken fazlasıyla bulunan her şeyi normale çevirebilirsiniz.

Eğer bu prosesi 20 – 30 kez yaparsanız, tüm beden yapınız değişir. Bedeniniz tasarlandığı orjinal haline döner. Nasıl mı?

Diyelim ki tümörünüz var ya da et beniniz. Belki kireçlenmeyle başınız dertte. Tüm bu sorunlar bedenin kendi muhteşem doğasına ait değildir. Sonradan çeşitli duygusal ve fiziksel travmalarla ortaya çıkarlar. Elleri koyarak yapılan tüm beden prosesleri bedeninizle daha fazla birliğe sahip olmanızı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Bedeniniz kendisini yenileme yeteneğine sahiptir, ama maalesef bedenlerimizin ölmek zorunda olduğu bakış açısına sahibiz. Bu, insanların bedenlerinde muazzam değişimler yaratabilen son derece yoğun bir prosestir.

Dünya’da Access blog sayfasında birçok deneyim paylaşılmaktadır. Bunlardan bazıları ise;

Texas’ta bir kadın kocasına her gece bu prosesi uyguladı, omurganın eklem yerlerine uyguladı ve aşama 3 kemik kanserini tersine döndürdü. Bu çalışma yerlerinden çıkmış kırık kemikleri sıfırlamak için kullanıldı. İçsel doku fıtığı olan birinde ameliyat olma ihtiyacını yok etmek için kullanıldı (45 dakika süren tek bir seans). Gary ve iki yardımcısı tarafından yapılan 3 saatlik seansta Guillian Barre hastalığı olan, tamamıyla hareket edemeyen birinde kaslar normal işlevine düzeltildi.

Oturum ortalama 60 dk eğitim ise 3.5 saat sürmektedir.

Detaylar için arayınız.