BİOENERJİ

Evrensel yaşam enerjisinin adı Bioenerjidir. Yaşam anlamına gelen “Bio” ve “Enerji” kelimelerinin birleşimidir.  Sürekli bedenin aldığı bir hayat akımıdır. Doğuşta yüksek frekansa sahip olarak enerji bedenin dengeli ve akışta olmasına rağmen yaş aldıkça yaşadığımız acı deneyimler, mutsuzluklar, radyasyon ve manyetik alana maruz kalmamız bizim auramızı dengesizleştirerek çakraların dengesizleşmesine ve bedendeki enerji akışının bozulmasına sebep olmaktadır. Bu fiziksel ve ruhsal hastalıkları da beraberinde getirmektedir.

Bu evrensel yaşam enerjisi kültürlere göre değişiklik göstermektedir. Sanskritce’de PRANA, Japonlar , Çinliler ise CHİ adı vermektedirler.

Bioenerji Dünya Sağlık Örgütü tarafından 1976 yılında tamamlayıcı tedavi yöntemi olarak kabul görmüştür. Bioenerji destek tedavi yöntemi alında bir radyatör gibi fiziksel ve enerji bedenini eller yardımı ile taramakta ve evrenden yaratandan, kozmikten gelen yaşam enerjisini akort edermişçesine bedende çakralarda, ihtiyaç duyulan kesinleşmiş auraya ( enerji bedenine) aktarmakta ve düzeltmeler yaparak iyileşmeler sağlamakta ya da daha sağlıklı ve güçlü bir bedene geçişi kolaylaştırmaktadır.

  Min. 4 seans uygulanan bioenerji tedavisi hastalığa ve kişinin psikolojik ve ruhsal durumuna göre seans sayıları artmaktadır.