Access The Bars

Hayatınızın neye benzemesini isterdiniz?

Başlangıçta Access Bars,  tüm Access Consciousness araçlarının temeli ve çekirdeğidir.

Bars çalışması başınızda belirlenen ve akupunktur noktalarına da denk gelen 32 belirlenmiş yaşamsal alanlara hafifçe dokunarak, kolaylaştırıcı tarafından ilgili yaşam alanlarınızda sınırlandırabilecek tüm düşünce, fikir, tutum, kararlar ve inançların elektromanyetik yükünü serbest bırakmanıza yardımcı olur.

Tamamen rahatlamış, gevşemiş en gürültülü yerde bile rahatlıkla uyuyakaldığınız vücudunuz ve varlığınız hakkında herhangi bir yargıya ve bakış açısına sahip olmadan şifa ve nezaket aldığınız en son anı hatırlıyor musunuz? Efendim, ne kadar geçti dediniz üzerinden? Tekrarlayın lütfen… En son çocukluğunuzda mı kaldı?   Peki, artık gerçekten kendinize varlığınıza minnet duyma zamanı geldiyse… Evet, tekrar çocuk bilincinde alıp kabul etmeyi seçerseniz bedeniniz neye benzer? Daha fazlası için Access The Bars seansına bekleniyorsunuz.

Bir düşünün biri geliyor ve sadece kafanızda bir düğmeye basıyor ve size yeterince iyi olmadığınızı veya hayal ettiğiniz şeyi başaramayacağınızı söyleyen sesi susturuyor. Gerçekten yaşamınızda yarattığınız tüm bakış açıları, sınırlamalar, sizi durduran düşünceler, tutumlar ve inançlarınız sizi daha ileriye taşımak için değişiyor. Bars noktalarına sadece ortalama bir saat gibi bir süre dokunarak ve özel temizleme cümleleriyle enerjisel de çalışarak, sizi her zaman bildiğiniz hayata sahip olamayacağınıza inandıran kilitli alanları elektromanyetik duygu yüklerini arındırıyor.

Yaptığım yüzlerce seanslardan ve kolaylaştırıcısı olduğum sınıflardan sonra insanların yaşamlarının olumlu yönde değiştiği, daha sağlıklı, daha rahat uyuyan, bedeninin istediği forma dönüştüğü, şifalandığı, para akışının değiştiği, daha muhteşem seks ve ilişkiler yaşadıkları ve daha az zihnin konuşarak kaydının ve vesvesenin sona erdiği şeklinde geri bildirimde bulunmuşlardır.

Her Erişim Çubuğu “alıp kabul etme” konusunda sizi güçlendirir. Ne kadar sık, alma konusunda bariyerlerimizi indiriyoruz ve başkasının bize hediye vermesine, hayatımızı kolaylaştırmasına, ruhumuzu okşamasına izin veriyoruz? Almayı öğrenmek; yaşamınıza sorduğunuz şeylerin daha fazlasını davet etmenin anahtarıdır. The Bars gerçekten daha kolay hayattan almayı ve talep etmeyi kolaylaştırır ve sizi her anlamda büyültür.

Herkes birbirinden çok farklı olduğu için her seans birbirinden farklı olacak hatta aynı kişi bir olsa alıp kabul etme ve bakış açısına göre seanslar değişiklik gösterecektir. En sık bilinen seans sırasında deneyimlediklerim, kolaylaştırıcıda esneme, geğirme daha çok oluşurken, danışanlarda bedenlerinde karıncalanma, baş ağrısı, beynine matkapla delinme hissi, uğultu, sıcaklık, üşüme, titreme tarzı etkiler görülmektedir.

   Doğru ya da yanlış bir yol yoktur sizin için en iyi Bars seansı vardır…

 

Yüzlerce hastalıklara iyi gelmesinin yanınızda bedeninizin hayal ettiğiniz varlığa dönüştüren eşsiz bir çalışmadır. Faydalı olduğu bazı alanlar;

 • Gençleşme,
 • Kilo dengesi
 • Para akışı, bolluk
 • Kanser
 • Romatizma, kas hastalıkları
 • Otizm
 • Görüş gücü düzelme
 • Uykusuzluk
 • Bağışıklık güçlendirme
 • Depresyon
 • Kaygı bozuklu, panik atak vb.

8 saatlik eğitim sonunda özgürlüğün tadını çıkartabilir uluslararası sertifikalı Access The  Bars uygulayıcı olabilirsiniz. Bu sertifika ile de dünyanın 179 ülkesinde seanslar düzenleyebilir ve eğitmen olarak da eğitimler verebilirsiniz. Ortalama sadece 60 ya da 90 dakika arasında gerçekleştirilen bu oturumla gerçekten kendinizle temas kurmanın hazzını yaşayacak, kendi seçimlerinizle geleceği yaratmanın enerjisinde var olacaksınız.

 

Eğitim İçerikleri;

Tüm teorik bilgiye sahip olacağınız ve gerekli tüm kitapçık ve görsellere sahip olacağınız eğitimde iki kez de uygulayıp, iki kez de size uygulanacak ve pratiğe tamamen hâkim olarak eğitimi bitirmiş olacaksınız.

10:00- 18:00 saatlerinde bir tam gündür.

15 yaş üstü 1250 TR (2020 TR standart fiyatı)

15-17 yaş arası yarı ücret

15 yaş altı yanında bir yetişkin şartı ile ücretsizdir.

Kayıt için arayınız.