Access Enerjitik Botoks

Yaşlanmak hiç bu kadar kolay eğlenceli olmamıştı.

Acı yok, kimyasal yok, risk yok….

Yaşlanmayı tersine çeviren, aldıkça daha da gençleştiren ellerle boyun ve yüz bölgesine tene ters hareketlerle ve enerjisel dokunuşlarla yapılan ortalama 1 saat kadar süren ve harika bir masaj almışsın hissi veren muazzam bir proses çalışmasıdır.

Mimikleri dondurmadan, çeşitli kimyasal ve benzeri herhangi bir dışarıdan madde kullanmadan kolaylıkla, cidden tüm bedeniniz rahatlayarak genç ve güzel hissetmek ve görünmek artık sadece bir seçim.

Uygulanan bu çalışma, yüz ve boynun yanında iç organlar dâhil tüm bedende iyileşme ve gençleşme sağlar. Özelikle de yüz felçlerinde, yüz seğirmelerinde etkisi hem kendi çalışmalarımda bizzat deneyimlediğim örneklerde, hem dünya da birçok ülkede öncesi, sonrası fotoğraflarla çalışmanın etkinliği kanıtlanmaktadır.

Access Consciousness’ın tüm serisinde olduğu gibi bu enerjiktik faceliftte de yüz germesinden çok öte bedeninizi eski olması gereken gençlik formuna dönüştüren eşsiz bir prosestir. Gary Douglas özellikle tekrar tekrar en az 20 kez yapılırsa en kalıcı hale geldiğini bildirir.

Yüzünüzü ve bedeninizi sıkılaştırır ve gençleştirir. Ameliyatsız, iğnesiz, ilaçsız! Bundan daha iyi nasıl olur? Bu seansı alan insanlar bunun hayatı yükselttiğini ve daha fazla enerji, istikrar ve netlik sağladığını ve her aynaya baktıklarında daha da gençleşen bir sonsuz varlık gördüklerini bildirdiler. Böylesi yan etkiler sizce deneyimlemeye değmez mi?

Seans oturumu 1 saat kadar sürmekte ama enerji takibi yapılarak süreç tamamlanmaktadır.

Eğitim ise

1 tam gün 10.00- 18:00 arası sürmektedir.

TR standart ücreti 1250 tl’dir.

Detaylar için arayabilirsiniz.