Bir Mucize ``Access Consciousness``

Bildiklerinizi bilmenize ve dünyanızda ve yaşamlarınızda gerçekten yaşadığınız olumlu değişimleri yaratmanıza yardımcı olur. Bu kulağınıza nasıl geliyor?

   Access Consciousness’ta, sizin dışınızda hiç kimsenin sizin için gerçekte neyin gerçekten işe yaradığını bilmemesi esastır.

  Erişim Bilinci 170’den fazla ülkede mevcuttur ve son 30 yıldır dünyanın dört bir yanındaki yüz binlerce insanın hayatının değişmesine katkıda bulunmuştur. 

Araç ve teknikler, pratik ve kolay, dolu bir şekilde arzu ettiğiniz bir yaşam yaratmanızı sağlar. Acces Consciosness yüzlerce aracı ile sizin arzuladığınız hayatı yaşamanız için neye ihtiyacınız olduğuna yönelik tasarlanmıştır. Bilince Erişim olarak dilimize çevrilen sistemde bilinçten işleyerek zihninizi sakinleştirmek ve sonsuz varlık olarak öz varlığımızda mevcut olan gücümüzü ve yaratıcılığımızı ortaya çıkarmayı amaçlar. Bu şekilde sadece gerçekten bize katkı olan hafiflikte var olmamıza yönelik yüzlerce aracı ile hayatımızı kolaylaştırmaya bir davetiyedir.

“Hayatın tümü bana kolaylık neşe ve ihtişamla gelir”

Ya hayatının gerçekten her an neşeden ve kolaylıkla var olmaya ihtiyacı var ise bunu gerçekten alıp kabul etmek nasıl olurdu?

Her an seçimlerinle bu realite de akışta olmak ve her şeyin her an enerjisinde olmayı seçmek seni, alanını ve işini nasıl büyütürdü?

Bilinç her şeyi ve herkesi içerir ve hiçbir şeyi ve kimseyi yargılamaz. Kullanabileceğiniz seçenek ve olasılık düzeyini artırmaya hazır mısınız?

Bildiklerinizi bilmenize ve dünyanızda ve yaşamlarınızda gerçekten yaşadığınız olumlu değişimleri yaratmanıza yardımcı olur.

Kurucusu Gary Douglas bir dizi pragmatik refah aracı geliştirmeye zorladı ve 1991’de bilgisini Erişim Bilinci bayrağı altında pekiştirdi. O zamandan beri, öğretileri 170’ten fazla ülkeye yayıldı ve 30’dan fazla dile çevrildi.

Kendisinin farkında olmak, bilincin muazzamlığından işlemek ve daha fazla neşe ve kolaylıkla yaşamında ve işinde bir bütünlük oluşturmak için, Access araçlarını ünlüler, şirket yöneticileri, kurum çalışanları, öğretmenler tarafından uygulanırken diğer taraftan, sağlık profesyonelleri (psikologlar, kayropraktisler, naturopatlar gibi) müşterilerinin sağlığını ve refahını iyileştirmek için kullanmaktadır.

  Hayatınızda, ilişkilerinizde, kurumunuzda ve iş hayatınızda para akışınızda gerçekten kendi gücünüzü ve yaratıcılığınızı çıkartan ve sadece bildiklerinizi fark etmeniz için güçlendiren çalışma paketlerimizle tanışmak ve yaşamınızda somut kazançlar sağlayarak arzuladığınız geleceği yaratmayı seçiyorsanız randevu için arayabilirsiniz.